Телефон

+38 093 127 01 70

3M™ 8511 N95 Cool Flow™ Маска для обличчя, схвалена NIOSH, біла

3M™ 8511 N95 Cool Flow™ Маска для обличчя, схвалена NIOSH, біла

  • Product Code: 700
  • Availability: In Stock
  • 50 ₴
  • Ex Tax: 50 ₴

This product has a minimum quantity of 20

Респіратор (маска) 3M™ із клапаном Cool Flow™ Valve 8511 розроблений, щоб допомогти вам забезпечити захист та комфорт. Наш найпопулярніший одноразовий респіратор із клапаном, оснащений клапаном Cool Flow™, який допомагає зменшити накопичення тепла всередині респіратора та допомагає підвищити комфорт.

Цей респіратор N95 оснащений удосконаленим електростатичним середовищем, яке посилює захоплення частинок у повітрі, дозволяючи вам дихати легше. Регульований M-noseclip допомагає забезпечити безпечне, індивідуальне ущільнення – покладіться на надійний захист респіратора 3M з клапаном Cool Flow 8511.

висока якість фільтруючого матеріалу та технології фільтрації 3М, що забезпечують високу ефективність очищення повітря при низькому опорі дихання, навіть при важкій фізичній роботі;
наявність клапана видиху 360°, що знижує опір дихання, регулює температуру та вологість усередині респіратора;
чашоподібна форма створює зручний внутрішній простір;
універсальна посадка респіратора 3М 8511 підходить для осіб середнього і великого розміру;
оптимальна щільність прилягання забезпечена лямками з кріпленням у 4 точках, м'яким обтюратором та за рахунок регульованого носового затиску з ефектом пам'яті.

Маска-респіратор 3M Cool Flow 8511 має широкий спектр застосування. Маска підходить для будь-якого типу обличчя, не викликає дискомфорту при довгому використанні і не ускладнює мовлення.

Бренд: 3M.

Країна реєстрації бренду США.

Write a review

Please login or register to review