Телефон

+38 093 127 01 70

Малярна стрічка для кутів StraitFlex Tuff Tape (амеріканка) червона 57мм*30м

Малярна стрічка для кутів StraitFlex Tuff Tape (амеріканка) червона 57мм*30м

  • Brand:: Strait-Flex
  • Product Code: 446
  • Availability: In Stock
  • 820 ₴
  • Ex Tax: 820 ₴

Композитна стрічка Strait Flex є новаторським продуктом, що застосовується для з'єднання гіпсокартонних плит прямо або під кутом. По всій довжині стрічки є канавка, за допомогою якої стрічку можна зігнути центром і підігнати до будь-якого гострого або тупого кута. По краях стрічки застосовано вертикальну та горизонтальну перфорацію, яка за допомогою штукатурки дозволяє зстикувати поверхні в єдину монолітну структуру.

Стрічку TUFF-TAPE застосовується для стиків гіпсокартонних плит на плоских поверхнях, таких як стеля або стіни. Замість сітки, fizeliny, стрічки паперової, стрічки паперової з алюмінієвою вставкою, а також для обробки внутрішніх кутів. Стрічка чудово підходить для маскування тріщин і подряпин на стелях і стінах, а також для ремонту поверхонь, де сітка чи папір ушкоджувалися.

Завдяки своїй міцності, товщині та чудовій адгезії до шпаклівок та фарб стрічка Strait Flex дозволяє отримувати міцне, армоване з'єднання і при цьому економити матеріали та час, одночасно обганяючи за якістю металеві перфоровані куточки та будь-які види серп'янки.

Write a review

Please login or register to review