Телефон

+38 093 127 01 70

Малярна стрічка для кутів StraitFlex Original (амеріканка) помаранчева, 61мм*30м

Малярна стрічка для кутів StraitFlex Original (амеріканка) помаранчева, 61мм*30м

  • Brand:: Strait-Flex
  • Product Code: 535
  • Availability: In Stock
  • 1,480 ₴
  • Ex Tax: 1,480 ₴

Стрічка паперова перфорована для зовнішніх кутів Strait-Flex Original помаранчева, 30 м
Композитна стрічка Strait-flex є новаторським продуктом, що застосовується для з'єднання гіпсокартонних плит по прямій або під кутом.  По всій довжині стрічки є канавка, за допомогою якої стрічку можна зігнути по центру і підігнати до будь-якого гострого або тупого кута.  По краях стрічки застосована вертикальна і горизонтальна перфорація, яка за допомогою штукатурки дозволяє зістикувати поверхні в єдину монолітну структуру.

Завдяки своїй міцності, товщині і чудовою адгезії до шпаклівок і фарбам, стрічка Strait-Flex дозволяє отримувати міцне, армоване з'єднання і при цьому економити матеріали і час, одночасно обганяючи за якістю металеві перфоровані куточки і будь-які види серпянки.  Стики, шви і кути гіпсокартону не будуть підлягати розтріскування, появи бульбашок і дрібним волосяним тріщинах. Підходить для приміщень з підвищеною вологістю.

Рекомендується використовувати для зовнішніх кутів. Для швів рекомендується застосовувати червону стрічку Strait Flex Tuff Tape, для внутрішніх кутів рекомендується застосовувати зелену стрічку Strait Flex Medium. Для приміщень з підвищеною експлуатацією (напр. промислові зони, громадські приміщення і тд і тп.), рекомендується застосовувати синю стрічку Strait Flex Uno-Bead.

Write a review

Please login or register to review